Výmena čelného skla
Vráble

Nemeňte si svoje kvalitné značkové sklo za menej kvalitnú náhradu!

Objednávky: 0948 788 473

Mať krásny výhľad cez čelné sklo počas jazdy je na nezaplatenie, a to doslova. V skutočnosti totiž ide o jeden zo základných predpokladov pre bezpečnú jazdu. Navyše, vozidlo s výrazne poškodením čelným sklom sa stáva nespôsobilé do premávky na pozemných komunikáciách, takže jazda s takýmto autom nielenže môže byť nebezpečná, ale môže vás v prípade cestnej kontroly vyjsť aj poriadne draho.

Výmena čelného skla rýchlo a za férové ceny

Dokonalý výhľad cez čelné okno auta vám môže narušiť aj jeden dobre mierený kameň, ktorý spôsobí veľkú prasklinu. Nič výnimočné nie je ani ak sklo v dôsledku vonkajších vplyvov či silnejšieho nárazu praskne. V takom prípade netreba na nič čakať a treba konať. Výmena čelného skla je nevyhnutná pre bezpečnú jazdu. Veľká prasklina či iné výraznejšie poškodenia nielenže zhoršujú výhľad a odpútavajú vašu pozornosť, ale aj znižujú pevnosť skla. Navyše, odrazy slnka od prasklín vás v tom najhoršom prípade môžu aj oslepiť.

Uvedomujeme si, že výmena čelného skla nie je nič príjemné. Všetko sme ale zariadili tak, aby sme vám ponúkli službu výmena čelného skla Vráble rýchlo a za férové ceny. Používame pritom iba tie najkvalitnejšie autosklá od popredných svetových výrobcov, takže ohľadom kvality nemusíte robiť žiadne kompromisy. Rovnako vám celý proces výmeny autoskla uľahčíme aj v prípade, že ju riešite cez poisťovňu.

Dlhoročné skúsenosti ako záruka kvality

Pri výmene čelného skla netreba nestačí iba pracovať s kvalitnými materiálmi. Nevyhnutná je aj znalosť a precízne dodržiavanie pracovných postupov, vďaka ktorým máte istotu, že výmena čelného skla nebude mať za následok zatekanie do auta, poškodenie laku či nefunkčnosť bezpečnostných systémov vozidla. Vďaka našim 30-ročným skúsenostiam v autosklo Juraj Godor Zlaté moravce sa môžete spoľahnúť na to, že proces výmeny čelného skla máme doslova v malíčku.

Naše služby ponúkame v oblastiach: Vráble, Žarnovica, Nová Baňa, Zlaté Moravce

certifikatPri poistných udalostiach máte nárok na sklo rovnakej kvality aké Vám bolo poškodené. Pýtajte sa vo svojom servise na značku autoskla a krajinu pôvodu – výroby. Je to veľmi dôležité!

  • Ponúkame autosklá od renomovaných výrobcov – Saint-Gobain Sekurit, Pilkington, Guardian a AGC (Splintex).
  • Vymieňame sklá na všetky značky a modely vozidiel.
  • 99% skiel máme na centrálnom sklade a montáž je možná na nasledujúci pracovný deň.
  • Na nami vykonanú výmenu čelného skla poskytujeme doživotnú záruku proti zatekaniu, podfukovaniu či odlepeniu čelného skla.
  • Po dohode montujeme sklá priamo u zákazníkov.

Naši školení pracovníci majú viac než 20-ročné skúsenosti v oblasti výmeny skiel. Pri inštalácii skiel používame certifikované lepidlá TEROSON a príslušenstvo od firmy HENKEL. Do roku 2014 sme vymenili a predali viac ako 100.000 autoskiel. Každý technik našej spoločnosti pravidelne absolvuje odborné školenia a je oboznámený s najnovšími technológiami a postupmi.