Overená kvalita s 20-ročnými skúsenosťami

Overená kvalita s 30-ročnými skúsenosťami

Neváhajte nás kontaktovať
Často kladené otázky

Už viac ako 20 rokov nás nájdete v tých istých priestoroch v Zlatých Moravciach, časť Prílepy.

História firmy začala 1.9.1992, ktorú založil Ing. Ján Ďurech. Firma sa zameriava na výmeny a opravy skiel na osobných a nákladných autách, autobusoch, poľnohospodárskych a stavebných strojoch.

Už viac ako 30 rokov nás nájdete v tých istých priestoroch v Zlatých Moravciach, časť Prílepy. V súčasnej dobe je firma pod vedením pána Juraja Godora, dlhoročného zamestnanca, ktorý má viac ako 30- ročné skúsenosti.

Našou prácou, prístupom k zákazníkom a v snahe pomôcť im vyriešiť ich problém, sa nám darí úspešne udržať sa na trhu i napriek veľmi úzkej špecializácii. Počas viac ako 30 ročnej histórie sme namontovali a predali niekoľko desiatok tisíc okien. Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a uspokojovať požiadavky našich zákazníkov. Máme uzavreté zmluvy o spolupráci a sme zmluvným partnerom takmer všetkých poisťovní, pre ktoré vykonávame obhliadky a zabezpečujeme dokumentáciu poistných udalostí.

Už viac ako 20 rokov nás nájdete v tých istých priestoroch v Zlatých Moravciach, časť Prílepy.

Sme zmluvnými partnermi lízingových spoločností a poisťovní (Allianz- Slovenská poisťovňa a.s., Obchodná poisťovacia a zaisťovacia spoločnosť ASTRA S.A., AXA poisťovňa a.s, ČSOB poisťovňa a.s., Generali Slovensko poisťovňa, a.s., Groupama Poisťovňa, a. s., Kooperativa poisťovňa a.s., Komunálna poisťovňa a.s., Poisťovňa Poštovej banky, a. s., Union poisťovňa, a.s., UNIQA a.s., Wüstenrot poisťovna a.s..) a preto Vám môžeme poskytnúť kompletné služby pri riešení Vašej poistnej udalosti: obhliadku poškodeného autoskla, fotodokumentáciu, pomoc pri vyplnení hlásenia poistnej udalosti, výmenu skla, za určitých podmienok aj bezhotovostnú výmenu skla.

20+

20+

Rokov skúseností

10k+

10k+

Vymenených skiel

2k+

2k+

Dokončených projektov

saint