Oprava čelného skla
Zlaté Moravce

Nie v každom prípade je nutná celková výmena autoskla. Jedným zo spôsobov ako ušetriť je možnosť dať si opraviť čelné sklo od poškodenia kameňom. Skontrolujte si Vaše čelné sklo a ak máte na ňom poškodenie do priemeru 2cm s dôverou sa na nás obráťte.

Objednávky: 0948 788 473

  • Vaše poškodené čelné sklo sa vždy snažíme najskôr opraviť, a až keď je to nevyhnutné vymeniť.
  • Oprava skla zastaví ďalšie rozširovanie poškodenia.
  • Oprava skla obnoví pôvodnú štrukturálnu integritu čelného skla a zabezpečí, že vaše opravené čelné sklo bude rovnako pevné ako pred vznikom poškodenia.
  • Oprava skla zaberie len 30 minút vášho času.
  • V prípade, že vám zrealizujeme opravu čelného skla získavate na vykonanú opravu doživotnú záruku.
  • Ak nami opravené poškodenie bude pokračovať prasklinou, čelné sklo vám vymeníme, pričom z celkovej ceny výmeny odrátame sumu, ktorú ste zaplatili za opravu.
  • Oprava skla zaberie len 30 minút vášho času.
  • V prípade, že vám zrealizujeme opravu čelného skla získavate na vykonanú opravu doživotnú záruku.
  • Ak nami opravené poškodenie bude pokračovať prasklinou, čelné sklo vám vymeníme, pričom z celkovej ceny výmeny odrátame sumu, ktorú ste zaplatili za opravu.

Ak máte auto havarijne poistené, opravu skla uhradí za Vás Vaša poisťovňa bez straty bonusu na havarijnom poistení. Ak nemáte havarijnú poistku, oprava Vás finančne nezaťaží viac ako 30EUR s DPH.

Oprava sa robí na princípe podtlaku, ktorým vysajeme vzduch z poškodeného miesta a následné poškodené miesto vyplníme tekutou živicou, ktorú potom necháme vytvrdnúť pod UV svetlom.

Bezhotovostná oprava čelného skla

Máte uzatvorené havarijné poistenie? Ak je Vašou poisťovňou Allianz – Slovenská poisťovňa, Obchodná poisťovacia a zaiťovacia spoločnosť ASTRA S.A., Axa poisťovňa, Generali Slovensko, Kooperativa poisťovňa, Komunálna poisťovňa, ČSOB poisťovňa, Union poisťovňa, a.s. alebo Uniqa poisťovňa, máte nárok na bezhotovostnú opravu čelného skla.

Aké doklady k tomu potrebujete?

vodičský preukaz, technický preukaz, STK a doklad o emisnej kontrole

firemnú pečiatku – pokiaľ je vozidlo firemné

Naše služby ponúkame v oblastiach: Zlaté Moravce, Vráble, Žarnovica, Nová Baňa

Poškodené čelné sklo na aute ešte nemusíte hneď meniť. Môžete uprednostniť lacnejšiu možnosť, a to opravu čelného skla. V prípade, že vám do predného skla trafil kamienok a poškodenie nemá v priemere viac ako 2 cm, je možné vykonať cenovo dostupnejšiu a z pohľadu času rýchlejšiu opravu čelného skla.

Ako prebieha oprava čelného skla?

V prvom rade platí, že opravu čelného skla by ste mali vždy zveriť odborníkom a nespoliehať sa na rôzne „domáce a zaručené recepty“. Kvalitne vykonanou opravou dochádza k obnoveniu pevnosti a integrity čelného okna avšak táto činnosť určite patrí do rúk profesionála. Ak hľadáte oprava čelného skla Zlaté Moravce, tak sa môžete spoľahnúť na naše viac ako 30-ročné skúsenosti. A ako prebieha? V prvom rade z okolia praskliny vysajeme vzduch, následne prasklinu vyplníme tekutou živicou, ktorú necháme vytvrdnúť pod UV svetlom.

Oprava čelného skla nezaťaží váš rozpočet

Kým výmena čelného skla môže poriadne zaťažiť váš rozpočet, pri oprave vás čaká určite príjemnejšia cena. V prípade, že čelné sklo je možné opraviť, určite túto možnosť odporúčame. Nič totiž neriskujete a na vykonanú opravu od nás dostávate celoživotnú záruku. Oprava čelného skla Zlaté Moravce navyše netrvá dlhšie ako 30 minút a dokonca je možné ju uhradiť aj z vášho havarijného poistenia.

Rýchlo, kvalitne a za dostupnú cenu

Predstavili sme vám už všetky výhody, ktoré so sebou prináša oprava čelného skla. Dodajme snáď už iba to, že celková suma za opravu jedného poškodenia je iba 30 eur, teda zlomok sumy ako by ste zaplatili za výmenu čelného skla Zlaté Moravce. Ak viete, že poškodenie je možné riešiť opravou, zastavte sa u nás v autosklo Juraj Godor a my sa už o všetko ostatné ochotne postaráme.