Výmena skla cez poisťovňu

Ak ste klientom niektorej z našich zmluvných poisťovní, obhliadneme Vám auto a zabezpečíme Vám odovzdanie tlačív do poisťovne.

  • Vysvetlíme Vám postup pri nahlásení poistnej udalosti.
  • Pomôžeme Vám s vypĺňaním tlačív do poisťovne.
  • Ušetríte veľa Vášho času, ktorý môžete venovať ďalším Vašim aktivitám.
K nahláseniu poistnej udalosti sú potrebné tieto doklady od poškodeného:
  • veľký technický preukaz, alebo tzv. „skladačka“
  • malý technický preukaz
  • kartička STK a emisná
  • vodičský preukaz

Ak riešite poistnú udalosť cez havarijné poistenie je potrebná aj zmluva o havarijnom poistení.

Ak radšej telefonujete, môžete škodu nahlásiť telefonicky na call centrum, ktoré má zriadené každá poisťovňa. Pri telefonickom hlásení poistnej udalosti nás uveďte ako vybraný servis. Urýchli to likvidáciu vašej poistnej udalosti.

Pri nahlásení vzniku poistenej udalosti do určitých poisťovní je potrebné zadať informáciu, že Juraj Godor Autosklo patrí pod sieť AUTOSKLO H&D Bratislava.

Platí zásada, že škoda sa hlási do poisťovne, ktorá ju bude likvidovať (vyplácať).

Autosklo Zlaté Moravce

Kým drobná prasklina v čelnom skle je nepríjemným problémom, prasknutie skla alebo nebodaj jeho rozbitie je situáciou, ktorú je potrebné čo najskôr riešiť. Autosklo a jeho stav netreba podceňovať, pretože v tom horšom prípade môže jeho poškodenie viesť k tragickým následkom. Autosklo Zlaté Moravce je to správne miesto, ak potrebujete opravu alebo výmenu čelného skla a chcete mať istotu profesionálne vykonanej práce.

Rýchlo vyriešime prasknuté či rozbité autosklo!

Výrazná prasklina na čelnom okne, prípadne rozbitie iného okna či už v dôsledku nehody alebo vandalizmu, dokáže poriadne skomplikovať život. V takom prípade je najlepšie, ak viete, kde máte hľadať kvalitné autosklo vo svojom okolí. V prípade, že hľadáte autosklo Zlaté Moravce, sme vám s našimi viac ako 30-ročnými skúsenosťami plne k dispozícii. Zabezpečíme pre vás výmenu autoskla, opravu autoskla a ďalšie súvisiace služby. V autosklo Juraj Godor meníme a opravujeme rýchlo, kvalitne a za férové ceny.

Nie je jedno, kto vám vymení či opraví čelné sklo

Hoci oprava čelného skla sa môže javiť ako banálny úkon nie je to celkom tak. Aby oprava autoskla priniesla želaný efekt, zacelila prasklinu a zabránila jej ďalšiemu šíreniu, je potrebné vybrať vhodné prostriedky na opravu, ale aj dodržať správny postup opravy. Inak to nie je ani v prípade potreby výmeny čelného skla. Pri tomto procese nestačí iba vybrať staré okno a nalepiť nové, vyžaduje sa precíznosť a presné dodržanie technologického postupu. Iba tak môžeme garantovať, že po výmene autoskla budú fungovať všetky asistenčné a bezpečnostné systémy vozidla.

Profesionálna výmena čelného skla vám dáva záruku, že ani po rokoch vám do auta nezačne zatekať z dôvodu nesprávne osadeného skla alebo poškodeného tesnenia. Vždy je preto najlepšie obrátiť sa na nás. Mieru poškodenia aj možnosti opravy autoskla s vami detailne prejdeme a navrhneme najlepšie riešenie.

Spolupracujeme aj s poisťovňami

V autosklo Juraj Godor nám záleží nielen na tom, aby sme odviedli prácu na tej najlepšej úrovni, ale aj na vašom pohodlí. Spolupracujeme preto s viacerými poisťovňami a tak všetko vyriešite rovno u nás. Poradíme, ako postupovať pri nahlásení poistnej udalosti, zabezpečíme obhliadku, všetky tlačivá odovzdáme do poisťovne za vás a vy si už iba prídete po vozidlo. Ak teda hľadáte spôsob, ako vyriešiť autosklo na poisťovňu, tak u nás dostanete nielen presné informácie, ale celú výmenu resp. opravu autoskla aj vykonáme.

Ak je vaše sklo na aute rozbité či prasknuté, neváhajte a navštívte nás. Vyhnete sa problémom na STK či pri policajnej kontrole a zabezpečíte si dokonalý výhľad z vášho auta. Kliknite si na autosklo Zlaté Moravce a cestu k nám už hravo nájdete.

Naše služby ponúkame v oblastiach: Zlaté Moravce, Vráble, Žarnovica, Nová Baňa

Zmluvné poisťovne

Bezhotovostná výmena/zmluvný partner všetkých poisťovní

Zmluvné poisťovne

Bezhotovostná výmena/zmluvný partner všetkých poisťovní